پورتال مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر

تغییر به حالت دسکتاپ ثبت نام ورود
فیلتر
 • تجمع پیروان ولایت و راهیان شهادت

  همزمان با 9 دی انجام شد

  تجمع پیروان ولایت و راهیان شهادت

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  تجمع پیروان ولایت وراهیان  شهادت با حضور جمعی از فرهنگیان و مسئولان محلی برگزار شد .

  به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر ، صبح امروز تجمع پیروان ولایت با حضو جمعی از مسئولان محلی  ، فرهنگیان و دانش آموزان و اولیاء  از آموزشگاه سید رضی اسلامشهر برگزار شد.

  محمود قنبرزاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در این مراسم ضمن گرامی داشت حماسه 9  دی این روز را نقطه ای روشن در تاریخ معاصر دانست و تصریح کرد : 9 دی برای سالیان طولانی در تاریخ این کشور خواهد درخشید  چرا که مردم با تکیه بر اعتقادات خود آن را رقم زده اند.

  وی افزود: ایران کشور امام زمان است و اظهار امیدواری کرد هرچه زود تر پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) سپرده شود .

 • طنین زنگ بصیرت و ولایت در مدارس شهرستان اسلامشهر

  طنین زنگ بصیرت و ولایت در مدارس شهرستان اسلامشهر

  زنگ بصیرت و ولایت به صورت همزمان در همه مدارس اسلامشهر به صدا در آمد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  به گزارش روابط عمومی مدریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، صبح امروز همزمان با سالروز حماسه بزرگ 9 دی زنگ بصیرت و ولایت به صورت همزمان در همه مدارس اسلامشهر به صدا در آمد

  آموزشگاه های سید رضی،آیت ا... خامنه ای و اندیشه در نوبت صبح و عصر میزبان مراسم متمرکز گرامیداشت حماسه 9 دی بودند که با حضور جمع زیادی از فرهنگیان ، مدیران و اولیای دانش آموزان برگزار شد

 • 9دی یک روز تاریخ ساز وتجلی ولایت مداری ملت ایران است.

  9دی تجلی ولایت مداری ملت ایران است.

  9دی یک روز تاریخ ساز وتجلی ولایت مداری ملت ایران است.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان اسلامشهر، محمود قنبر زاده در گفتگویی با خبرنگاران ضمن بیان این مطلب گفت :آنچه که 9دی را به حماسه ای ماندگار تبدیل می کند ،اخلاص ملت در حمایت از ولایت است.

  محمود قنبر زاده،با یاد آوری جریان فتنه 88 اظهار داشت :حضور میلیونی ملت در صحنه  امید واهی کسانی را که سعی داشتنند از کنار فتنه 88 طرفه ای ببرند را به یاس  تبدیل کرد و دوباره این را تاکید کرد که ملت مسلمان ایران پای ولایت فقیه ایستاده اند و حتی  یک قدم از اعتقادات خود عقب نشینی نخواهند کشید

  وی با اشاره به عمق اعتقاد ملت ایران به ولایت فقیه ، گره خوردن این حماسه بزرگ با نام عاشورا را به یکی از دلایل مهم این اعتقاد دانست و افزود : ولایت فقیه ریشه  در باور های ما دارد و این باور ها هرگز مخدوش نخواهد شد .

  قنبر زاده در پایان با مورد توجه قرار دادن نقش خطیر فرهنگیان و معلمان در انتقال باورها عمیق انسانی به نسل های جدید تصریح کرد: در شرایط کنونی انتتقال صحیح باور ها و تحیکم مبانی اندیشه اسلامی به دانش آموزان مهمترین وظیفه از عرصه تعلیم و تربیت است

 • انتظار آموزش و پرورش تقویت روحیه قرآنی، ایرانی و اسلامی است

   معاون وزیر:

  انتظار آموزش و پرورش تقویت روحیه  قرآنی، ایرانی و اسلامی است

  معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از آموزشگاه شهید سرافراز اسلامشهر، تقویت روحیه قرآنی،  اسلامی, ایرانی  و انقلابی دانش آموزان را مهترین انتظار آموزش و پرورش دانست.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، فاطمه قربان که در خلال بازدید خود از مدارس اسلامشهر با آموزگاران سخن می گفت، با بیان این که معلمان عاشق ترین انسان ها هستند، گفت: شما معلمان باید با بیان نقاط قوت و ضعف طرح تحول بنیادین و 3-3-6  مجموعه وزارت آموزش و پرورش را در ارتقای تحول بنیادین یاری کنند.

  وی در ادامه با تاکید بر این که یکی از مولفه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باور جوانان است، گفت:باید باور پذیری را به همه دانش آموزان انتقال بدهیم  تا استعدادهای بالقوه آنان به فعلیت درآید.

  وی در پایان ضمن ابلاغ وزیر آموزش و پرورش به همه فرهنگیان و کارکنان، برای همه همکاران آرزوی توفیق کرد.

 • موفقیت های به دست آمده حاصل تلاش همه همکاران است

   محمود قنبرزاده:

  موفقیت های به دست آمده حاصل تلاش همه همکاران است

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر  در حاشیه بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از مدارس این شهرستان، موفقیت های به دست آمده در اجرای طرح تحول بنیادین را حاصل تلاش های جمعی همه همکاران دانست.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، محمود قنبرزاده ضمن تشکر از  حضور معاون ابتدایی وزیر آموزش و پرورش و هیات همراه  در اسلامشهر، این حضور را موجب دلگرمی و انگیزه بخشی به همکاران عنوان کرد .

  وی با بیان این که سند تحول بنیادین و اجرای تحول در آموزش و پرورش پاسخ به منویات مقام معظم رهبری است، پایبندی به چارچوب های این تحول را یک وظیفه شرعی دانست و افزود: همه ارکان وزرات آموزش و پرورش از مقام عالی وزارت گرفته تا شورای محترم معاونین وزارت تا آموزگاران و معلمان، بر این باور هستند که جریان آموزش و پرورش  نیازمند یک تحول اساسی بوده است و همین باور و خواست مقام معظم رهبری همه مجموعه را به تلاش مضاعف وامی دارد.

  قنبرزاده خاطرنشان کرد: پیشرفت قابل توجه اسلامشهر در اجرای تحول بنیادین و گام نهادن در مسیر سند تحول نشان دهنده باورهای عمیق خانواده بزرگ مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان است که از امروز با دلگرمی بیشتر پیش خواهد رفت.

 • مدیرکل دفتر آموزش دبستانی از تلاش های فرهنگیان اسلامشهر تقدیر کرد

   مدیرکل دفتر آموزش دبستانی از تلاش های فرهنگیان اسلامشهر تقدیر کرد

  مدیر کل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش در جریان بازدید از مدارس اسلامشهر از تلاش های همه معلمان تقدیر و تشکر کرد.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، علی رضا رحیمی، در جمع اعضای شورای معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در جمع بندی بازدید امروز به همراه معاون آموزش ابتدایی وزیر از این شهرستان، تلاش های فرهنگیان اسلامشهر در مسیر استقرار طرح تحول بنیادین را مطلوب ارزیابی کرد و گفت:به نوبه خود از همدلی، همفکری و همکاری همه معلمان، مدیران و پرسنل اموزش و پرورش اسلامشهر به خاطر کوشش های پایدارشان سپاسگزارم.

  وی در ادامه با اشاره به گفتگویی که با معلمان این شهرستان داشت، روحیه ایثار و فدارکاری آنان را ستود.

  رحیمی در پایان اظهار امیدواری کرد تا همه همکاران فرهنگی،  مدیران و کارکنان  بتوانند با عملکرد مطلوب خود زاد و توشه ای ارزشمند برای آخرت خود جمع آوری کنند.

   

   

   

   

 • عملکرد شهرستان های استان تهران در اجرای تحول بنیادین فراتر از انتظار بوده است

  معاون وزیر آموزش و پرورش در حاشیه بادید از اسلامشهر:

  عملکرد شهرستان های استان تهران در اجرای تحول بنیادین فراتر از انتظار بوده است

   

  معاون وزیر آموزش و پرورش صبح امروز در حاشیه  بازدید از شهرستان اسلامشهر تلاش های مناطق شهرستان های استان تهران در استقرار تحول بنیادین را فراتر از انتظار دانست.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، فاطمه قربان معاون آموزش ابتدایی وزیر با بیان این که امسال سال تحصیلی بسیار پرشورتر از سال پیش آغاز شد، برنامه ریزی دقیق و تلاش های مستمر همه همکاران در مجموعه وزارت آموزش و پرورش را در این امر موثر دانست و گفت: مهرماه امسال همه کلاس های ششم ابتدایی شهرستان های استان تهران با امکانات لازم و با حضور معلمانی که دوره های آموزشی و کلاس های ضمن خدمت را گذرانده اند تشکیل شد و این نشان دهنده فعالیت درست و دقیق همکاران ما در این مناطق است.

  این مقام مسئول در وزارت آموزش و پرورش که در ادامه سلسله بازدیدهای معاونان وزیر و مدیران ارشد حوزه ستادی  وزارت از ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور در اسلامشهر حضور یافته بود، نظارت و ارزیابی صحیح از نحوه فعالیت کل زیر مجموعه را یکی از مهمترین اهداف این بازدید ها دانست و افزود: همه برنامه های اجرایی وزارت آموزش و پرورش نیازمند بررسی جامع از نظر اجرایی و یافتن نقاط قوت و ضعف است  که این کار موجب رفع ضعف ها و تقویت نقاط مثبت در ادامه کار خواهد بود.

  وی ارتباط نزدیک با بدنه آموزش و پرورش را عامل مهمی در پیشبرد امور و تقویت عملکرد این مجموعه معرفی کرد و خاطرنشان ساخت: معلم اساس آموزش و پرورش است و توجه به این رکن مهم موجب نزدیک شدن بیشتر به اهداف سند تحول بنیادین خواهد بود.

  معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بازدیدهایی که از مدارس انجام خواهد شد، بیان واقعیت از سوی معلمان و مدیران مدارس را یکی از توقعات  موجود در این بازدیدها عنوان کرد و افزود: انتقال واقعیات و نیازهای اساسی مدارس و بدنه آموزشی موجب خواهد شد تا تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها شکل عملیاتی تری به خود بگیرد.

  وی عملیاتی کردن سند تحول بنیادین را مهمترین هدف آموزش و پرورش معرفی کرد و با تاکید بر لزوم توجه به همه ابعاد این سند مهم گفت: اجرای نظام آموزشی 3-3-6 تنها یکی از گام های سند تحول بنیادین است که خوشبختانه با موفقیت به اجرا رسیده است در حالی که طرح ها و برنامه های بسیاری در این سند پیش بینی شده است که به مرور باید به اجرا برسد.

  قربان، تغییر محتوای درسی و کتاب ها را گام مهمی در مسیر تحول دانست که نیازمند نظرات معلمان و همکاران است که در این بازدیدها می توان به آن رسید.

  وی ارتباط نزدیک با «معلم، دانش آموز و مدرسه» را به عنوان مهمترین عناصر تحول، ضروری خواند و اضافه کرد: اگر معلمان و مدیران مدارس بتوانند نقش واقعی خود را در روند ایجاد تحول بنیادین به خوبی ایفا کنند قطعا روند تحول شتاب فزاینده ای  خواهد گرفت و در این بازدیدها هم ضرورت دارد تا همکاران نقطه نظرات و دیدگاه های خود را برای سرعت بخشیدن هرچه بیشتر به این روند با ما درمیان بگذارند.

   

   

   

   

 • معاون وزیر آموزش و پرورش وارد اسلامشهر شد

   

  معاون وزیر آموزش و پرورش وارد اسلامشهر شد

  معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش ساعاتی پیش به همراه  تعدادی از مدیران  ستادی وارد اسلامشهر شد.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، صبح امروز (سه شنبه) فاطمه قربان، معاون وزیر آموزش و پرورش و هیات همراه با حضور در محل اداره آموزش و پرورش این شهرستان بازدید یک روزه خود را آغاز کردند.

  بر پایه همین گزارش هیات همراه وی در قالب 10 گروه با همراهی مدیران استانی و منطقه ای به سرکشی و بازدید از مدارس این شهرستان پرداختند.

  گفتنی است این بازدید همچنان ادامه دارد و گزارش های تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد.

 • جلسه مدیران به روایت تصویر

  جلسه مدیران به روایت تصویر مورخه 91/9/20

 • 140 اثر پژوهشی فرهنگیان اسلامشهر در زمره آثار برگزیده استانی قرار گرفت.

  140 اثر پژوهشی فرهنگیان اسلامشهر در زمره آثار برگزیده استانی قرار گرفت.

  برای دیدن لیست اسامی بر روی این جمله کلیک نمائید


  به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر، پانزدهمین دوره معلم پژوهنده در آذرماه سال گذشته کلید خورد که در راستای اجرای این طرح و به منظور اطلاع رسانی و تشویق و ترغیب همکاران جلسه توجیهی برای رابطین پژوهش برگزار و روش کار اقدام پژوهی به همکاران ارائه شد.
  در همین راستا با انتشار ویژه نامه ای  که به همراه جزوه و لوح فشرده در اختیار همکاران قرار گرفت و پس از برگزاری کارگاه های آموزشی اقدام پژوهی و دوره ضمن خدمت تعداد 559 اثر معلم پژوهنده به واحد کارشناسی پژوهش و تحقیقات ارائه شد.
   ازبین این تعداد اثر پژوهشی، 527 اثر مربوط به دوره ابتدائی ، 9 اثر دوره راهنمائی و 18 اثر مربوط به دوره متوسطه و 5 اثر باقی مانده مربوط به همکاران شاغل در اداره بوده است .
  پس از ارزیابی های دقیق  توسط داوران 140 اثر  به عنوان آثار برگزیده انتخاب گردید که به عنوان برگزیدگان معلم پژوهنده در مرحله منطقه ای به اداره کل ارسال گردید . ازبین آثار ارسالی نیز 20 اثر به عنوان معلم پژوهنده برتر در مرحله استانی انتخاب شد .
  شایان ذکر است که همکاران گرامی می توانند سوالات خود را در این رابطه با واحد پژوهش و تحقیقات به شماره تلفن 56356151 در میان بگذارند.

1387 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به شـرکت طـراحی خلیـلان خـرم می باشد .

بالا نسخه رومیزی

Protected by RsFirewall